در این بخش سعی شده به تمامی سوالاتی که ممکن است برای کاربران پیش آید، پاسخ داده شود. با این حال کارشناسان پشتیبانی اینفوگارد همواره پاسخگوی سوالات شما هستند.

پشتیبان گیری ابری چه کاربردی دارد؟

با توجه به اهمیت فوق العاده اطلاعات (اعم از پایگاه های داده و فایل ها) و خطراتی از قبیل باج افزارها، خرابی هاردها، تغییرات ناخواسته و … که هر لحظه این اطلاعات را تهدید می کنند، استفاده از یک سیستم پشتیبان گیری کارآمد ضروری است. سیستم پشتیبان گیری ابری اینفوگارد این مهم را به صورت خودکار با سرعت و امنیت بالا برای شما محقق می کند.

روند حصول اطمینان از صحت پشتیبان گیری چگونه است؟

پشتیبانی های گرفته شده به صورت روزانه توسط کارشناسان اینفوگارد بررسی شده و در صورت بروز هرگونه اشکال مراتب از طریق ایمیل به صاحب اکانت اطلاع رسانی می شود.

اطلاعات در کجا نگهداری می شود و محرمانگی آن چطور تأمین می شود؟

اطلاعات در جهت افزایش سرعت، کاهش استفاده از حجم اینترنت و دسترس پذیری بالاتر در سرورهای داخل ایران ذخیره شده و محرمانگی آن از طریق امکان رمز گذاری توسط صاحب اکانت به راحتی تأمین می گردد.

تفاوت برنامه های تحت ویندوز و تحت وب چیست؟

برنامه های تحت ویندوز به دو دسته تحت شبکه و مستقل تقسیم بندی می شوند که به ترتیب در بستر شبکه داخلی شرکت و یا فقط بر روی یک کامپیوتر قابل دسترسی هستند.
در مقابل برنامه های تحت وب بر روی یک سرور (داخل یا خارج از محل فیزیکی شرکت) نصب می شوند و دسترسی به آن ها از هر مکانی (چه داخل و چه خارج از شرکت) مقدور می باشد.

تحت وب سازی برنامه ها چه استفاده ای دارد؟

امروزه با رشد دسترسی به اینترنت و تغییر رویکرد صاحبان کسب و کار، نیاز به اجرای برنامه ها تحت وب بیش از پیش احساس می شود. از طرفی بسیاری از برنامه های مورد استفاده، تحت ویندوز اجرا شده و دسترسی به آن ها خارج از سازمان مقدور نیست. علاوه بر این تغییر نرم افزارها، هزینه های بسیاری (از جمله قیمت نرم افزار جدید، آموزش پرسنل، هزینه تطبیق با ساختار جدید و …) را در پی دارد. بنابراین تحت وب سازی برنامه ها در بستری امن و سریع می تواند نقشی بسیار اساسی در گسترش کسب و کار (با هزینه ای بسیار کمتر از تغییر نرم افزارهای اصلی) ایفا کند. این خدمت دسترسی به نرم افزارها را از هر نقطه از جهان مقدور ساخته و خیال مدیران را از بسیاری از جهات آسوده می کند.

تحت وب سازی برنامه ها چه قابلیت هایی را به سازمان اضافه می کند؟

تحت وب سازی برنامه ها، امکان اجرای آن ها را از هر مکان با هر دستگاهی بدون نیاز به نصب و راه اندازی و با امنیت بالا مقدور می سازد. این قابلیت می تواند جهت دسترسی مدیران به گزارشات موردنیاز، دورکاری پرسنل، نظارت کارشناسان IT و بسیاری موارد مهم دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

روال خرید خدمات اینفوگارد چگونه است؟

ابتدا با مراجعه به سایت و مطالعه سرویس های موجود، سرویس موردنیاز خود را انتخاب نمایید. سپس در صورت نداشتن کاربری، در صفحه اطلاعات حساب کاربری، مشخصات دقیق و صحیح خود را وارد کرده و یک کاربری ایجاد کنید (توجه کنید که اطلاعات وارد شده راه ارتباطی اینفوگارد با شماست)

سپس سرویس منتخب را به سبد خرید اضافه کرده و با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب پرداخت را انجام دهید. در مرحله آخر یک ایمیل حاوی مشخصات سرویس خریداری شده برای شما ارسال می شود که به منزله رسید خرید شماست.

در این مرحله اگر سرویس خریداری شده از دسته “تحت وب سازی برنامه ها” باشد، کارشناسان اینفوگارد در اسرع وقت جهت هماهنگی نصب و راه اندازی با شما تماس خواهند گرفت.

در غیر این صورت اگر سرویس خریداری شده از دسته “پشتیبان گیری ابری” باشد، می توانید به بخش “اطلاعات حساب کاربری -> دانلودها” رفته و برنامه خریداری شده را دانلود نمایید. ظرف مدت 24 ساعت کاری، یک ایمیل حاوی فایل لایسنس جهت فعال سازی برنامه به همراه فایل راهنمای آموزش نصب و راه اندازی برنامه به آدرس پست الکترونیکی حساب کاربری شما ارسال خواهد شد.

لازم به توضیح است در هر یک از این مراحل نیز در صورت وجود هرگونه ابهام، می توانید با واحد فروش و پشتیبانی اینفوگارد تماس بگیرید.

آیا پس از خرید نصب و راه اندازی توسط اینفوگارد انجام می شود؟

بله، پس از خرید با شما تماس گرفته شده و جهت نصب و راه اندازی سرویس ها (به صورت رایگان) هماهنگی های لازم انجام می شود.

ترافیک مصرفی سرویس های اینفوگارد چگونه محاسبه می شود؟

ترافیک مصرفی سرویس های اینفوگارد از ترافیک داخل ایران و به صورت نیم بها محاسبه می شود. همچنین به دلیل وجود سرورها در داخل ایران، سرویس ها از مشکلاتی نظیر قطعی اینترنت و عدم دسترسی به سایت های خارجی در امان هستند.