برخی از امکانات تحت وب سازی برنامه ها

دسترسی همیشگی به برنامه ها

برنامه های تحت وب برخلاف برنامه های تحت ویندوز، قابل دسترسی از هر مکان و در هر زمان هستند. تنها کافی است یک مرورگر و اتصال اینترنت در اختیار داشته باشید.

عدم وابستگی به سخت افزار و سیستم عامل

با تحت وب سازی برنامه های ویندوزی، شما می توانید به آن ها از هر دستگاهی و با هر سیستم عاملی دسترسی داشته باشید (لپ تاپ، تبلت و یا گوشی های ویندوزی، اندرویدی و یا اپل)

امکان دورکاری

تحت وب سازی برنامه ها بستر را برای دورکاری پرسنل شما به ارزان ترین و ساده ترین روش ممکن فراهم می سازد. فقط کافی است لایسنس با تعداد کاربر مورد نیاز خریداری نمایید و باقی کارها را به اینفوگارد بسپارید.

استفاده بهینه از سخت افزارها

با استفاده از تحت وب سازی برنامه ها، شما می توانید از حداکثر ظرفیت سرور خود (که معمولاً بخش زیادی از آن بلا استفاده باقی می ماند) استفاده نمایید. بدین صورت که تمامی بار محاسباتی کاربران به سرور منتقل شده و شما را از داشتن سخت افزار قدرتمند برای کلاینت ها بی نیاز می کند.

عدم وابستگی به محدودیت های نرم افزارها

معمولاً برای سازمان بسیار مشکل است که نرم افزار کاربردی خود (مثلاً نرم افزار حسابداری) که سالیان سال از آن استفاده کرده است، کنار بگذارد و به سراغ نرم افزار به روز تری بروند. از طرفی بسیاری از این نرم افزارهای قدیمی محدودیت های زیادی از جمله عدم هماهنگی با نسخه های جدید سیستم عامل ها دارند. تحت وب سازی برنامه ها این کمک را می کند که تمامی این وابستگی ها را حذف کرده و برنامه ها را بر روی به روزترین سیستم عامل ها بدون مشکل اجرا نمود.

کاهش هزینه های سازمان

با تحت وب سازی برنامه ها هزینه های سازمان از دو منظر قابل کاهش هستند. اول اینکه به علت عدم نیاز به تعویض نرم افزارهای قدیمی در حال استفاده، در هزینه های خرید نرم افزار جدید، آموزش پرسنل، انتقال اطلاعات قدیمی، هزینه های نگهداری دو نرم افزار موازی و ریسک چند تکه کردن اطلاعات سال های مالی صرفه جویی می شود. ثانیاً عدم نیاز به سخت افزار قوی برای کلاینت ها، هزینه های بسیاری را از روی دوش سازمان برمی دارد.